Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Rekonstrukce celé podlahy v garáži za odpoledne? Jedině s dlaždicemi Fortelock!

Ano, tohle je realita! Pokud ještě patříte mezi ty, kteří plastovou dlažbu Fortelock neznají, vězte, že ji položí svépomocně opravdu každý a to za velice krátkou dobu. Ušetříte nejen čas, ale také peníze za práci podlaháře a další materiál nezbytný k instalaci podlah. Díky velkému množství dezénů a barev si vyberete dlažbu přesně podle svého vkusu. Spolehněte se na vysoce odolný materiál, který se snadno čistí.

Co se skrývá pod názvem Fortelock?

Unikátní podlahové řešení, českého výrobce, vyrobené ze 100 % PVC, spojující jednoduchost, praktičnost, elegantní vzhled a odolnost. Na výběr máte nejen z několika dezénů, ale i mnoha barev, které mezi sebou můžete i různě kombinovat. Snadno si vytvoříte nájezdové pruhy, pracovní zóny, nebo hravé vzory, které oživí Vaši garáž či jiné prostory.

Plastové dlaždice Fortelock Industry - nová podlaha v garáži - šedo-černá mozaika, dezén diamant.Plastové dlaždice Fortelock Industry - PVC podlaha v dílně rally týmu - kombinace černé a červené barvy, dezén kůže.Plastové dlaždice Fortelock Industry - podlaha v autoservisu - šedá a černá barva v mozaice, dezén kůže.Plastové dlaždice Fortelock Industry - podlaha v autoservisu - červená a černá barva, dezén diamant.

Proč Fortelock a ne jiná podlaha?

Ikdyž patříte mezi zastánce oblíbeného a častého řešení podlah v garáži, kterým je betonová podlaha, víte, že i ta přináší spoustu nevýhod – není odolná proti rozpouštědlům a solím, kterým se v garáži nevyhnete. Působení provozních kapalin se tak časem projeví nejen na jejím vzhledu. Beton se začne drolit, kromě různých výmolů a děr Vás nemile překvapí i zvýšená prašnost. Betonovou podlahu můžete opatřit nátěrem, který betonový povrch zpevní. Jde o levnou, ale pracnou variantu.

Oproti tomu stojí zátěžová keramická dlažba. Odolná proti vodě i chemikáliím a její úklid je hračka. Ovšem nesprávně položená dlažba může skončit katastrofou. Vzlínající vlhkost může způsobit plíseň, a dokonce i vzdouvání dlažby. Další nevýhodu keramické dlažby pocítíte hned, jak Vám na podlahu spadne něco těžkého a dlaždice praskne.

Dlaždice Fortelock nabízí praktický kompromis. Dlouhodobá životnost, velmi odolný systém zámků, tepelný a zvukový izolant a úspora nákladů.

Tip: Podlahu Fortelock můžeme doporučit každému, kdo je v podnájmu a nemůže původní podlahu změnit. S vidinou navrácení do původního stavu se snižuje chuť do podlahy investovat. Ovšem Fortelock využijete i na jiném bydlišti. Stačí dlažbu rozebrat a vzít s sebou.

Čištění a údržba

Podlahu Fortelock vyčistíte pouhým vytřením vodou s běžným saponátem. Podlaha vykazuje nadprůměrnou odolnost vůči slabým kyselinám, ředěným kyselinám, alkáliím, mýdlům a rozpouštědlům. Nafta a silné kyseliny podlaze neškodí, pokud je příslušné potřísnění okamžitě opláchnuto.

Dlaždice drží svůj tvar, nepraskají a jsou velmi odolné vůči poškození. To oceníte zejména v případech, kdy Vám na zem upadne kladivo, či jiné nářadí. V případě, že by přeci jen došlo k poškození podlahy, můžete během pár minut opravit klidně i jeden kus uprostřed místnosti. Poškozenou dlaždici vyjmete a vyměníte za novou. Podlaha tak bude vypadat stále jako nová.

Dlaždice jsou opatřeny systémem odvodných kanálků "Air Flow" zabraňující zadržování vody a napomáhající průchodu vzduchu pod dlaždicí, čímž se eliminuje tvorba plísní.

Plastové dlaždice Fortelock jsou opatřeny systémem odvodných kanálků Air Flow. Na fotce verze Fortelock Industry.Plastové dlaždice Fortelock jsou opatřeny systémem odvodných kanálků Air Flow. Na fotce verze Fortelock Light.

Mnozí už řešili škůdce v domácnosti. Ve většině případů řešení bylo nutné provést celou výměnu podlahy. U dlaždic Fortelock můžete podlahu rozložit, problém se škůdci vyřešit, dlaždice umýt a položit zpět.

Kde a jakou dlaždici použít?

Provedení dlaždic je velmi jednoduché. Typy dlažby Fortelock se liší mírou zátěže a viditelnosti spojů. Proto můžete volit z těchto variant, seřazeno dle prodejnosti:

Dlaždice Fortelock Industry najdou své užití v garážích, dílnách, autoservisech, výrobních prostorech, skladech, komerčních provozech a na dalších místech s vysokým zatížením. Tento typ je vhodný i na mírně nerovný povrch, zámky jsou viditelné. Fortelock Industry lze zakoupit také ve verzi Eco - vyrobeno z recyklovaného granulátu, obdobné vlastnosti, horší vizuální kvalita.

Plastové dlaždice Fortelock - verze Industry nebo Light - detail spojení dlaždic - dva různé dezény, což není standardní využití.Plastové dlaždice Fortelock - verze Industry nebo Light - všechny dezény.

Dlaždice Fortelock Light - vhodné do sklepů, technických prostor v domě, garáží, dílen a dalších prostor s menší provozní zátěží. Tento typ je vhodný i na mírně nerovný povrch, zámky jsou viditelné.

Plastové dlaždice Fortelock - verze Industry nebo Light - detail spojení dlaždic - dva různé dezény, což není standardní využití.Plastové dlaždice Fortelock - verze Industry nebo Light - všechny dezény.

Dlaždice Fortelock Invisible jsou vhodné pro komerční, občanské, obytné či skladovací prostory, dílny, garáže, chodby a další… Typ invisible je doporučen pokládat na zarovnané povrchy. U této dlaždice zámky vidět nejdou, tedy podlaha vypadá jednolitě. Fortelock Invisible lze zakoupit také ve verzi Eco - vyrobeno z recyklovaného granulátu, obdobné vlastnosti, horší vizuální kvalita.

Plastové dlaždice Fortelock ve verzi Invisible - červená a grafitová barva, dezén hadí kůže.Plastové dlaždice Fortelock ve verzi Invisible - zelená a grafitová barva, dezén hadí kůže.

Dlaždice Fortelock XL jsou vhodné pro komerční, občanské, obytné či skladovací prostory, dílny, garáže, chodby a další… Typ XL má větší rozměry než dlaždice Industry, je nižší (tedy potřebuje rovný podklad), zámky jsou viditelné, vyrábí se pouze v dezénu "hadí kůže". Fortelock XL lze zakoupit také ve verzi Eco - vyrobeno z recyklovaného granulátu, obdobné vlastnosti, horší vizuální kvalita.

Dlaždice Fortelock Decor – pro domácnosti, šatny, chodby, pracovny, hotelové zázemí, kanceláře a školy… Typ Decor je určen na zarovnané povrchy. Dlaždice Fortelock Decor si ponechávají svou praktickou jednoduchost instalace, avšak umocňují vzhled místnosti designovým povrchem.

Plastové dlaždice Fortelock - verze Business Decor - spojení dlaždic.Plastové dlaždice Fortelock - verze Business Solid - spojení dlaždic.

Dlaždice Fortelock ve verzi Eco, jsou vyrobené ze směsi recyklovaného granulátu, vlastnosti podlahy jsou obdobné jako verze Industry nebo Invisible. Primární rozdíl je ve vizuální kvalitě. Dle zrovna použité směsi recyklovaného granulátu na dlaždicích uvidíte stopy recyklovaného granulátu a mohou se zde objevovat fleky. Verzi Eco lidé volí tam, kde vzhled není prioritou. Pokud je vzhled podlahy důležitý, volí o něco dražší variantu z čistého granulátu!

Plastová dlaždice Fortelock Industry, ECO - černá barva, dezén diamant.Plastová dlaždice Fortelock Invisible, ECO - šedá barva, dezén hadí kůže.

Co potřebujete na pokládku?

Na pokládku podlahy Fortelock si připravte pouze gumové kladivo, nožík nebo řezačku pro řezání dlaždic. Pokud máte problém s nerovným povrchem, tak první fází pokládky bude jeho nivelace. Díry a praskliny v podlaze či jemné vydrolení pokládce nevadí, vyvýšeniny je naopak potřeba zbrousit.

Plastové dlaždice Fortelock ve verzi Industry nebo Light - instalace podlahy - spojení dlaždic.Plastové dlaždice Fortelock ve verzi Industry nebo Light - instalace podlahy - spojení dlaždice a nájezdu.Plastové dlaždice Fortelock ve verzi Industry nebo Light - instalace podlahy - řezání dlaždice.Plastové dlaždice Fortelock ve verzi Industry nebo Light - instalace podlahy - zakončení u stěny.

Jak dlaždice zlikvidovat?

Jakmile dlažba Fortelock poslouží svému účelu, nevyhazujte ji. Kontaktujte nás, přijedeme si pro ni. Společně s výrobcem klademe za svůj cíl eliminovat množství plastů v přírodě a svoz vlastních produktů je jeden ze základních pilířů. V případě, že se budete stěhovat, díly rozeberete a podlaha půjde s Vámi!

Videa realizací podlah Fortelock

Rady, kalkulace, vzorek zdarma

Zaujala Vás podlaha Fortelock? Pokud ano, máte možnost si ji objednat v našem internetovém obchodě. Pro dotazy volejte +420 734 570 905 nebo +420 734 570 904 nebo nás kontaktujte například emailem. Rádi Vám poradíme, provedeme kalkulaci či zašleme vzorky dlaždic zdarma.

Užitečné odkazy a dokumenty ke stažení

Fotogalerie

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

 • Podlahy a podlahové systémy

  Podlahy a podlahové systémy

  Hledáte inspiraci pro novou podlahu či řešíte konkrétní problém? Nabízíme celou řadu podlah a podlahových systémů, které leckde jen tak nenajdete. Objednat lze i onlin...
 • Řešení pro dopravce a logistická centra

  Řešení pro dopravce a logistická centra

  Výstavba prostor v areálu firmy, parkovišť apod. je nemalá investice a každý majitel, investor by měl a ve většině případů chce chránit svoje investice proti poškození...
 • Podlahy do stájí, vepřínů, kravínů a kotců

  Podlahy do stájí, vepřínů, kravínů a kotců

  Hledáte řešení podlahy do stájových zařízení pro koně či dobytek? V tomto článku se dozvíte více o možnostech použití jednotlivých desek, včetně jejich výhod a aplik...
 • Podlahová řešení teras a balkonu

  Podlahová řešení teras a balkonu

  Výběr podlahové krytiny na Vaší terasu, balkon či lodžii není nic složitého. Pokud však chcete, aby Vaše podlaha vydržela, co nejdéle a zachovala si svůj vzhled, je po...

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.