Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Schodové hrany

Schodové hrany využijte především na schody, kde je riziko uklouznutí kvůli sněhu nebo bahnu a kde samolepící protiskluzové pásky nestačí. Schodové hrany lze použít na schody z mramoru i ze dřeva, na dlažbu, beton i na ocel. Jednoduše je přilepíte nebo přivrtáte.

Sháníte se po schodové hraně za senzační cenu? V naší nabídce schodových hran máme 9 produktů. Vybírat lze například z žluté, černo-žluté a bílo-černé.

Objednejte schodové hrany online a ušetřete čas i peníze. Objednané schodové hrany doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: hrany na schody

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.