Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Hloubka
Model
Rozměr nosného pásku
Rozměr oka
Tvar
Značka

Schody, schodiště

Ať už v rodinném domě nebo ve výrobně, všude dnes musejí schodiště splňovat určité bezpečnostní normy. Zvlášť vysoké jsou tam, kde se pohybují malé děti, staří lidé, a pracovníci s nákladem.

Nejčastěji dochází k úrazům na začátku a na konci schodiště. Příčinou bývá přehlédnutí hranice schodiště. Proto se první a poslední stupeň schodiště umisťují prvky, které tuto hranici zvýrazní.

Dalším opatřením je instalace nášlapů na schody. Díky nim noha ze schodu nesklouzne a snižuje se tak riziko pádu. Nášlapy bývají zhotoveny z různých materiálů: z koberce, gumy nebo polykarbonátu. Jako prevence uklouznutí se instalují také protiskluzové pásky, schodnice, schodové rohože, hrany a lišty.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.