Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Hloubka
Model
Odstín
Rozměr nosného pásku
Rozměr oka
Tvar
Značka

Schody, schodiště

Ať už v rodinném domě nebo ve výrobně, všude dnes musejí schodiště splňovat určité bezpečnostní normy. Zvlášť vysoké jsou tam, kde se pohybují malé děti, staří lidé, a pracovníci s nákladem.

Nejčastěji dochází k úrazům na začátku a na konci schodiště. Příčinou bývá přehlédnutí hranice schodiště. Proto se první a poslední stupeň schodiště umisťují prvky, které tuto hranici zvýrazní.

Dalším opatřením je instalace nášlapů na schody. Díky nim noha ze schodu nesklouzne a snižuje se tak riziko pádu. Nášlapy bývají zhotoveny z různých materiálů: z koberce, gumy nebo polykarbonátu. Jako prevence uklouznutí se instalují také protiskluzové pásky, schodnice, schodové rohože, hrany a lišty.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.