Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Šedá hygienická dezinfekční rohož - délka 65 cm a šířka 45 cm

Položka:rohož
Barva:šedá
Vlastnost:dezinfekční; hygienická
Šířka:šířka 45 cm
Délka:délka 65 cm
Použití:gastro, potravinářství; zdravotnictví
Dostupnost:v úterý, 10. března u Vás
Předpokládaná expedice:v pondělí, 9. března
Katalogové číslo: 20000118
Prodejní jednotka: ks

995,04 Kč bez DPH
1 204,00 Kč

Šedá hygienická dezinfekční rohož - délka 65 cm a šířka 45 cm

Šedá hygienická dezinfekční rohož slouží k dezinfekci obuvi a tím zabraňuje přenášení baktérií, virů, plísní a mikroorganismů. Dezinfekční prostředek je udržován uvnitř rohože v absorpčním jádře, které je uzavíratelné zipem. Pod tlakem došlapující obuvi dojde ke kontaktu obuvi s absorpčním jádrem napuštěným dezinfekčním roztokem, který eliminuje částice, které by mohly kontaminovat prostor za rohoží.

Tato rohož je vhodná do všech provozů se zvýšenými nároky na hygienu, jako jsou provozy zpracovávající nebo balící potraviny, chovy zvířat, výzkumné ústavy nemocnice a další. Lze je také použít při zdravotních epidemiích a všude, kde je potřeba zamezit přenosu kontaminačních látek. Materiál, ze kterého je dezinfekční rohož vyrobena, odolává všem běžně dostupným hygienickým a dezinfekčním prostředkům a povětrnostním vlivům.

Spodní strana rohože je vyrobena z gumy, která nepropustí dezinfekční roztok mimo rohož. Horní strana rohože je vyrobena z pevné síťky, která dočišťuje kontaminovanou obuv. Rohož má po celém obvodu nájezdy omezující možnost zakopnutí a usnadňují lehčí přejetí kol vozíků. Desinfekční rohož je nutné na určeném místě napustit dezinfekčním prostředkem, tento prostředek není součástí dodávky.

Nejčastější použití

  • gastroprovozy
  • zdravotnictví
  • výzkumné ústavy

Vlastnosti

  • vnitřní i venkovní použití
  • odolává hygienickým a dezinfekčním prostředkům
  • odolává povětrnostním vlivům
  • nájezdová hrana po obvodu

Technické údaje

  • šířka: 45 cm
  • délka: 65 cm
  • barva: šedá

 

Alternativní zboží

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2020 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.