Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Silniční obrubníky

Silniční obrubníky využijete pro nejrůznější účely. Nejčastěji jako vodící prahy na pozemních komunikacích: na parkoviště, garáže v obchodních centrech, výjezdy z objektů či kruhové objezdy. Také s nimi můžete vytvářet nástupní zastávky, ostrůvky, dráhy pro motokáry nebo jen překážky na cestě.

Na e-shopu FLOMAT.cz jsou k dostání v několika barvách a provedeních. Ty je možno mezi sebou kombinovat a sestavovat tak i různobarevné obrubníky. K obrubníkům získáte také různé doplňky a příslušenství, které je uvedeno v sekci souvisejících produktů.

Hledáte silniční obrubník za výhodnou cenu? Třeba si vyberete z naší nabídky. V nabídce máme silniční obrubníky těchto barev - černé, žluté a červené.

Pořiďte si silniční obrubníky výhodně u nás v eshopu! Pohodlný nákup i bez registrace, více než 3000 výdejních míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.