Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Průměr
Hmotnost
Množství

Sorbenty

Sorbenty se využívají k bezpečnému a ekologickému odstranění nežádoucích úniků kapalin. Sorbenty vynikají schopností navázat na sebe kapaliny a vytvořit materiál, který neteče a dá se proto snadněji zlikvidovat. Uplatnění nacházejí hlavně v průmyslové výrobě, ale také při haváriích během transportu nebezpečných látek na pozemních komunikacích. Pokud ve vaší výrobě hrozí úniky olejů, nafty, nebo jiných nebezpečných tekutých chemikálií, pak jsou pro vás sorbenty správnou volbou. Podle specifických požadavků si můžete sorbenty vybrat v různých podobách: tzv. sorpční koberce, sorpční podložky, sorpční hady, sypké sorbenty a sudové sorpční rohože.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.