Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Sportoviště, hřiště, fitness, tělocvičny

Na eshop FLOMAT.cz najdete řadu pomůcek pro cvičení a trénink. Společnost FLOMAT však nabízí také komplexní řešení podlahových ploch při výstavbě sportovišť.

Cvičíte a neděláte přitom ohledně komfortu žádný kompromis?

Máte na výběr z řady karimatek různých barev a typů: samonafukovací, gymnastické, dvouvrstvé a s hliníkovou folií. Stejně tak si můžete vybrat z podložek na cvičení jógy, aerobiku či fitness. Máte k dispozici typy fitness, dvouvrstvé, oboustranné a jednovrstvé. Volbou pro vás mohou být pěnové podložky, ať už modulové, oboustranné, děrované a skládací, které si můžete získat rovněž v různých barvách. Jako podložku pro cvičení, ale také pod cvičební stroje a nástroje můžete využít pěnové podložky.

Všechny tyto pomůcky tlumí vibrace, izolují hluk i chlad a dělají z vašeho cvičení skutečný zážitek.

Pro trénink počítající s tvrdými dopady nabízí FLOMAT.cz žíněnky mnoha tlouštěk a barev. Svou ideální žíněnku si najdou příznivci gymnastiky i bojových sportů.

K vyšší bezpečnosti povrchů dětských hřišť, sportovišť, tělocvičen ale také teras a chodníků slouží gumové dopadové dlažby, případně další sportovní povrchy, podlahy a podložky. Jejich účelem je zabránit uklouznutí a zmírnit účinky pádu.

Bezpečný a komfortní pohyb kolem bazénů, koupelen a sprch zajišťují bazénové, koupelnové a sprchové rohože. Malé hygienické a protiskluzové rohože opatřené přísavkami můžete umístit v každé koupelně, ať už na zem, do vany nebo do sprchového koutu.

Zvláště v letních měsících přijdou vhod plážové rohože, podložky, lehátka. Z celé řady pestrých i elegantních vzorů si vybere opravdu každý.

Ideální volbou podkladu pod bazén či vířivku je ochranná podložka pod bazén z gumového granulátu. Nejenže srovná drobné nerovnosti a ochrání bazén před ostrými předměty, ale zároveň slouží jako izolace.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.