Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Stavebnictví, hobby, DIY

Při stavebních pracích, montážích, ale i při práci ve vaší domácí dílně vzniká hluk a vibrace. Snadno také dochází k poškození vybavení či materiálu. K eliminaci těchto nežádoucích jevů se osvědčuje řada jednoduchých, ale velice účinných pomůcek.

Jednou z nich jsou gumové univerzální podložky, které využijete při nejrůznějších úkonech, například při zatloukání hřebíků, vrtání nebo jako ochranu materiálu při transportu.

Dorazy slouží k ochraně stěn a nábytku před otěrem a nárazy, například dveří a klik.

Podkládací kostky využijete, pokud potřebujete podložit těžká břemena: například pod kontejnery při nakládce, pod mobilní buňky, montované chaty, bezzákladové stavby, pod lešení nebo k zajištění stability usazovaných objektů. Využití najdou také jako izolace objektu od povrchu.

K ochraně zemních vysokonapěťových elektrických kabelů, sdělovacích a telekomunikačních kabelů, hadic a trubek slouží různé typy kabelových chrániček.

Nežádoucí vibrace, otřesy a hluku omezují antivibrační a tlumící rohože, desky či podložky. Osvědčí se nejen v montovnách a na stavbách, ale i v každé domácnosti, například k útlumu vibrací myčky nebo pračky.

Funkci stabilizace vozidla či jeřábu a také ochrany podloží plní podlažky pod patku, které tlak v místě největším náporu rovnoměrně rozptylují do celé plochy podložky.

Praktickou pomůckou nejen pro řemeslníky je také podložka pod kolena. Nejenže ochrání vaše kolena, ale oproti jiným pomůckám se s podložkou dobře manipuluje, což šetří váš drahocenný čas při práci.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.