Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Stínící rohože

Chcete-li si ochránit své soukromí před zvědavými sousedy nebo si vytvořit uprostřed rušné čtvrti svůj kousek soukromí a stínu jsou stínící rohože ideálním řešením. Zde si můžete vybrat z přírodních materiálů, jako je rákos či bambus. Díky těmto materiálům vnesou stínící rohože do Vaši terasy, balkonu či lodžie dotek přírody. Tato varianta je levnější ale na úkor životnosti stínící rohože.

Odolnější variantu jsme pro Vás připravili v podobě ratanových stínících rohoží. Tyto stínící rohože jsou z polyuretanových pruhů a slouží ke zvýšení vašeho soukromí. Svým designem se hodí nejen k zastínění, ale také k zneprůhlednění či dekoraci plotu i balkonů.

Všechny stínící rohože jsou skvělou volbou jako ochrana proti hluku, prachu, větru a v neposlední řadě jako ochrana před zvídavými pohledy kolemjdoucích. Také poslouží jako dekorativní prvek vašeho balkonu, lodžie či terasy a instalace je velmi snadná a rychlá.

Sháníte stínící rohože? Využijte naší široké online nabídky a vybírejte z více než z 100 druhů stínících rohoží. Vybírat lze mimo jiné z těchto materiálů - plastové, ratanové, bambusové. Vybírat lze například z hnědé, černo-hnědé a černo-šedé.

Snadný a pohodlný nákup v eshopu i bez nutnosti registrace. Nakupujte stínící rohože výhodně online a ušetřete!

Zobrazit vše

Možná také hledáte: rohože na plot, plotové rohože

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.