Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Množství
Model
Ostatní
Značka

Terasové dlažby

Povrch terasy vyžaduje materiál, který odolá vodě a nepřízni počasí. Ale také oděru, například při přesunech stolů a kontaktu se znečištěnou obuví. Odolné dlažby (podlahy) se vyrábějí z plastů, gumy a ze dřeva. Současným standardem jsou terasové dlažby se zámkovým systémem, který umožňuje rychlou a jednoduchou montáž. Dlažbu si tak položíte i svépomocí.

Dřevěné a dřevo imitující dlažby dodají vaší terase patřičný “přírodní” styl. Trendem jsou dřevěné dlažby se spodní plastovou vrstvou s drenáží. Díky ní je možné dlažbu položit na jakýkoli povrch. Plastová drenáž skvěle odvádějí vodu a izolují dřevo od vlhkosti.

Předností gumové dlažby je její odolnost vůči silným nárazům, vodě a chemickým látkám. Tato dlažba rovněž výrazně tlumí kročejový hluk.

Pokud vaše terasa přichází často do kontaktu s velkým množstvím vody, bude sevám hodit plastová perforovaná dlažba s drenáží. Využijete ji také do sauny. Plastové dlažby se vyrábí mimo jiné polypropylenu. Tyto podlahy dobře vypadají a vyznačují se skvělými vlastnostmi a životností.

Terasové dlažby všech typů využijete i na zahradách, v altánech, okolo bazénů a venkovních koupališť.

Máte rádi velký výběr? V nabídce terasových dlažeb máme více než 40 produktů. Využijte možnosti filtrování pomocí parametrů a najdete vyhovující produkt rychleji. Typickou vlastností terasové dlažby je například zámkový systém, modulové, děrované a neděrované. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, které jsou v naší nabídce terasových dlažeb zastoupeny - plastové, gumové, dřevěné, dřevoplastové. Terasové dlažby nabízíme v těchto barvách hnědé, zelené, modré a grafitové.

Snadný a pohodlný nákup v eshopu i bez nutnosti registrace. Nakupujte terasové dlažby výhodně online a ušetřete!

Zobrazit vše

Možná také hledáte: terasové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.