Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Terasy, balkony, lodžie

Máte terasu, balkon nebo lodžii a rádi byste se zde cítili jako na zahradě? Chcete si zde v klidu a v pohodlí užívat chvíle volna: relaxovat, číst si, opalovat se, setkávat se s přáteli… K vašemu cíli vede mnohem kratší cesta, než si myslíte. K tomu, abyste se obklopili zelení, vám pomůžou umělé trávníky a travní koberce, které můžete položit jako dlažbu. Přínosem je také to, že se po nich příjemně chodí i naboso. Esteticky skvěle působí rovněž jako krytina přilehlých střech. K dotvoření pohodové atmosféry slouží stínící rohože a pásy. Jednak jsou pěkné na pohled, jednak jsou praktické: stíní, odhlučňují a navozují pocitu soukromí. Nepěkný vzhled drátěných plotů skryjí stínící tkaniny, které mají také tu funkci, že plot zneprůhlední. Váš váš krásný odpočinkový prostor ideálně s terasovou dlažbou naplno využijete, když na něm budete i grilovat. K tomu vám přijde vhod podložka pod gril.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.