Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Množství
Model
Ostatní
Tvar
Značka

Textilní vstupní rohože

Textilní vstupní rohože a rohožky účinně zachytí většinu prachu, kamínků a dalších nežádoucích nečistot. Na rozdíl od gumových čistících rohoží sají vodu, takže vám zajistí čistou a suchou podlahu i v zimě. Velké textilní rohože jsou vhodné pro vstupy do komerčních objektů, administrativních budov, obchodů atd. Malé textilní rohožky před dveře najdou uplatnění například u vstupu do bytu, rodinného domu či kanceláře.

Sháníte textilní vstupní rohože? Využijte naší široké online nabídky a vybírejte z více než z 400 druhů vstupní rohoží. Na výběr je z mnoha vlastností vstupní rohoží - čistící, Cfl-S1, antibakteriální a neděrované. V nabídce nemáme jen textilní vstupní rohože, ale i polyamidové, gumové, kobercové, 100% nitrilová pryž. Na výběr je hned z několika barev - hnědé, béžové, fialové a žluté.

Snadný a pohodlný nákup v eshopu i bez nutnosti registrace. Nakupujte vstupní rohože výhodně online a ušetřete!

Možná také hledáte: textilní vstupní rohožky, textilní rohože, textilní rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.