Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Šířka
Délka
Výška
Model
Ostatní
Značka

Umělé trávníky, travní koberce

Je pro vás prioritou, aby váš dům a jeho okolí harmonicky splývalo s okolní přírodou?

Pak jsou pro vás ideální volbou umělé trávníky, travní koberce a rohože s umělým travníkem, na nestailní podloží pak dlažba s umělým trávníkem.

Snadno a rychle je můžete instalovat všude tam, kde běžná tráva nemá dobré podmínky pro svůj růst. Jako krytinu je použijte na střešní terasy, balkony, verandy nebo zahrady. Všude tam jsou vhodné umělé trávníky s vysokým vlasem, který jim dodává příjemný nášlap.

Umělé trávníky s nižším vlasem se pokládají na předzahrádky, ke vchodům, k pergolám nebo k bazénům.

Většina umělých trávníků má drenážní otvory, které se postarají o odvod přebytečné vody.

Předností takto “zatravněných” ploch jsou svěží přírodní vzhled a dlouhá životnost s nízkými provozními náklady. Odpadají všechny starosti s hnojením, zavlažováním, sečením a znečištěním hlínou. Klasický anglický trávník se tak stává dostupným pro každého.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.