Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Univerzální nože

Univerzálními noži se označují všechny nože, se kterými se běžně setkáváme v domácnostech i v průmyslové výrobě, skladech a obchodech. Jsou opatřeny bezpečnostními prvky, jako jsou omezená expozice čepele, schopnost samo-zatáhnutí čepele, zaoblené špičky čepele nebo ergonomický design rukojeti. Vybírat si můžete z mnoha vlastností a délek nože. Například chcete nůž polohovatelný, samozatahovací či skládací, nebo jen malý, aby se vešel do kapsy.

V naší nabídce univerzálních nožů naleznete 15 produktů. Kromě univerzálních nožů nabízíme také samozatahovací, polohovatelné, malé a skládací. Mezi oblíbené barvy patří černé, oranžové, černo-modré a šedé.

Mimo univerzálních nožů nabízíme tisíce dalších položek za trvale nízké ceny. Chytří nakupují online.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.