Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Ostatní
Tvar
Značka

Venkovní vstupní rohože

Na e-shopu FLOMAT.cz si můžete vybrat z široké nabídky vstupních rohoží pro exteriérové použití před vstupem do budovy. Všechny rohože vynikají vysokou odolnost vůči klimatickým vlivům, UV i konstantnímu vystavení vodě nebo sněhu.V nabídce najdete klasické materiálů i designových provedení.

Pro vchody do kancelářských budov či obchodů doporučujeme vstupní rohože z kokosu nebo textilu. Stačí si vybrat barvu, která se vám líbí. Do zatěžovaných vstupních prostor se hodí masivní gumové nebo kartáčové rohože, které navíc zajistí vynikající ochranu proti uklouznutí.

V naší nabídce venkovních vstupní rohoží naleznete více než 200 produktů. Pro usnadnění výběru jsme pro Vás připravili možnost filtrování pomocí parametrů, což může výběr vstupní rohože výrazně usnadnit. Kromě venkovních vstupní rohoží nabízíme také čistící, modulové, děrované a zatravňovací. Vybírejte z materiálů jako jsou gumové, textilní, plastové, 100% nitrilová pryž a jiné. Vybírat lze například z černé, modré, červené a různobarevné.

Nakupujte venkovní vstupní rohože výhodně z pohodlí domova, zboží doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo si jej vyzvednete na jednom z více než 3000 odběrných míst.

Možná také hledáte: venkovní vstupní rohožky, venkovní rohože, venkovní rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.