Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Množství
Model
Ostatní
Tvar
Značka

Vnitřní vstupní rohože

Vyberte si z nabídky interiérových vstupních rohoží v různých barvách a s různými vzory. Většina z nich je vyrobena ze savého materiálu, například z textilu, který zajistí osušení obuvi před vstupem na nekrytou podlahu.

Pokud hledáte vhodnou rohož do svého domu nebo do kanceláře, pořiďte si rohož z kokosu. Výborně zachytává drobné nečistoty i vodu.

Do více zatěžovaných prostor doporučujeme použít vstupní rohože v hliníkovém provedení s gumovým nebo nylonovým kartáčem.

V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete také různé kombinace kartáčů a textilu, které obstarají kompletní čištění i osušení obuvi.

Vybírejte z nejrůznějších druhů vnitřních vstupní rohoží, těch u nás nabízíme více než 400. Mimo vnitřní vstupní rohože dále nabízíme čistící, kartáčové, modulové a travní. Mezi nabízené materiály patří zejména textilní, gumové, plastové, vinylové a další. V nabídce našeho eshopu naleznete vstupní rohože těchto barev hnědé, antracitové, fialové a žluté.

Pořiďte si vnitřní vstupní rohože výhodně u nás v eshopu! Výhody našeho eshopu: více než 3000 výdejních míst, nákup i bez registrace.

Možná také hledáte: vnitřní vstupní rohožky, vnitřní rohože, vnitřní rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.