Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Vodící prahy

Vodící prahy mohou plnit mnoho účelů. Nejčastěji se využívají na pozemních komunikacích, a to k opravě silnic a dálnic, pro uzávěry, objížďky nebo zužování vozovek. Můžete s nimi také vytvářet překážky na cestě v areálech firem, v garážích obchodních center nebo na drahách pro motokáry.

Získat je můžete v několika barvách a provedeních. Výhodou je, že je můžete mezi sebou kombinovat a sestavovat tak i různobarevné vodící prahy. Různé doplňky a příslušenství k jednotlivým prahům najdete vždy pod daným produktem v sekci související produkty.

V naší výhodné nabídce vodících prahů najdete 4 produkty.

Nakupujte pohodlně online. Vodící prahy doručíme kamkoliv v rámci celé ČR.

Možná také hledáte: silniční prahy

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.