Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Množství
Model
Odolnost
Odstín
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Tvar
Značka

Vstupní rohože, čistící zóny

Na vstupní rohože a čistící zóny narážíme každý den u všech vstupů a vstupních prostor. Mohou to být malé rohožky před dveřmi do bytu, rodinného domu či kanceláře, nebo velké rohože o rozloze několika čtverečních metrů, které jsou součástí sofistikovaných čistících zón.

Účelem vstupních čistících rohoží je omezit roznášení nečistot dále do prostoru. Sekundárně mohou sloužit jako protiskluzová ochrana k omezení rizika uklouznutí za mokra. A konečně mohou sloužit jako designový doplněk.

Čistící zóny se rozlišují na venkovní, mezidveřní a vnitřní. Mohou být zapuštěné či s náběhovým rámem. V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete nejčastěji poptávané velikosti vstupních rohoží. Pokud vám žádný z rozměrů nevyhovuje, vyrobíme vám čistící zónu na míru včetně rámečku.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.