Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Množství
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Tvar
Značka

Vstupní rohože, čistící zóny

Na vstupní rohože a čistící zóny narážíme každý den u všech vstupů a vstupních prostor. Mohou to být malé rohožky před dveřmi do bytu, rodinného domu či kanceláře, nebo velké rohože o rozloze několika čtverečních metrů, které jsou součástí sofistikovaných čistících zón.

Účelem vstupních čistících rohoží je omezit roznášení nečistot dále do prostoru. Sekundárně mohou sloužit jako protiskluzová ochrana k omezení rizika uklouznutí za mokra. A konečně mohou sloužit jako designový doplněk.

Čistící zóny se rozlišují na venkovní, mezidveřní a vnitřní. Mohou být zapuštěné či s náběhovým rámem. V nabídce e-shopu FLOMAT.cz najdete nejčastěji poptávané velikosti vstupních rohoží. Pokud vám žádný z rozměrů nevyhovuje, vyrobíme vám čistící zónu na míru včetně rámečku.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.