Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Vstupní rohože z umělého trávníku

Vstupní rohož z umělého trávníku působí dojmem skutečné trávy. Využijete ji na balkon nebo terasu, kterým dodají přírodní vzhled. Protože je příjemná i na dotek, můžete po ní chodit naboso. Poslouží také při kempování jako náhradu trávníku. Můžete ji využít i na zahradě, zvláště tam, kde živý trávník v letních měsících pravidelně usychá nebo se tam tvoří bahno. Tato rohož zůstane vždy krásně zelená, aniž byste spotřebovali kapku vody. Rohože z umělého trávníku se využívají také na dětských hřištích a sportovištích a jako příjemný povrch kolem bazénů, brouzdališť, venkovní sprch nebo saun.

Sháníte vstupní rohož z umělého trávníku za rozumnou cenu? V nabídce máme 3 druhy vstupní rohoží z umělého trávníku.

POZOR! Mimo vstupní rohoží z umělého trávníku nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! To vše za nízké internetové ceny...

Možná také hledáte: vstupní rohožky z umělého trávníku, rohože z umělého trávníku, rohožky z umělého trávníku

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.