Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Množství
Model
Odolnost
Ostatní
Pohodlnost
Protiskluzovost
Tvar
Značka

Vstupní rohože

Vstupní rohože jsou základním vybavením vstupních čistících zón. Jejich účelem je zbavit obuv nečistot a vody a zajistit čistotu v dalších prostorách budov.

Vybírejte z naší široké nabídky vstupní rohoží. Na výběr máte z více než 700 položek. Nejčastějšími vlastnostmi jsou čistící, hygienické, podlahové a zatravňovací. Na výběr jsou vstupní rohože z těchto materiálů - textilní, kokosové, kovové, 100% nitrilová pryž... Vybírat lze z mnoha barev, například hnědé, béžové, fialové a žluté.

Mimo vstupní rohoží nabízíme tisíce dalších položek za trvale nízké ceny. Chytří nakupují online.

Možná také hledáte: vstupní rohožky, rohože, rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.