Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Vstupy, schody, protiskluzová ochrana

Vstup do budovy musí splňovat mj. požadavek na bezpečnost a hygienu. Největším rizikem je uklouznutí. Toto riziko můžete snadno snížit instalací protiskluzové ochrany na prostory u dveří a také na schody a schodiště. Na e-shopu FLOMAT.cz najdete spousty možností, jak ošetřit právě vaše riziková místa.

K upozornění na dočasně nebezpečná místa slouží výstražné stojany.

Hygienu a čistotu v budovách zajišťují především vstupní rohože a čistící zóny a čističe obuvi a odkapávače obuvi. FLOMAT.cz nabízí nepřeberné množství rohoží a dalších prvků do vašich vstupních prostor, ze kterých si vyberete tu, která odpovídá vašim požadavkům.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.