Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Vlastnost
Materiál
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Tvar
Značka

Vtipné vstupní rohože

Hledáte před svůj byt, dům či kancelář rohož, která nejen očistí boty, ale bude i něčím zajímavá, vtipná a která přispěje k útulnému vzhledu vstupu. Vyberte si z barevné škály rohoží s nápisy Welcome a dále z nabídky rohoží s vtipnými slogany a se zvířecími či zábavnými motivy.

Neradi se mačkáte v kamenných obchodech a máte rádi širokou nabídku vtipných vstupní rohoží za senzační ceny? U nás si z více než 50 vstupní rohoží jistě vyberete. Mimo vtipné vstupní rohože dále nabízíme čistící, vnitřní, protiskluzové a děrované. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, které jsou v naší nabídce vstupní rohoží zastoupeny - kokosové, gumové, vinylové, polyesterové. Vstupní rohože nabízíme v mnoha barvách, například zelené, červené, šedé a žluté.

Nakupte vtipné vstupní rohože v eshopu, ušetříte čas i peníze. Objednané vstupní rohože doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: vtipné vstupní rohožky, vtipné rohože, vtipné rohožky

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.