Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Vysoušeče rukou

Existuje několik metod, jak si usušit ruce. Ale zde jsme pro Vás připravili pomocníky jenž Vám zajistí nejlepší způsob usušení mokrých rukou. Už žádné zašpiněné, vodou nasáklé ručníky či plné odpadkové koše použitých papírových ubrousků. Toho všeho se zbavíte při pořízení vysoušeče rukou. 

Horkovzdušné vysoušeče rukou jsou často vyhledávány díky nízkým pořizovacím nákladům a relativně krátkému času potřebnému k usušení rukou. Zde je nutné se mít na pozoru při výběru toho správného produktu. Jelikož u levných, nekvalitních vysoušečů trvá dlouhou dobu, než se nahřejí a proud vzduchu bývá často velmi slabý. Tedy trvá, tak dlouhé minuty než se ruce dostatečně osuší. 

Naproti tomu tryskové vysoušeče jsou alternativou rychlejšího a modernějšího způsobu, jak si usušit ruce dosucha během 10 sekund. Zde je pořizovací cena trošku dražší ale úspora na energiích je značná.

Tedy vysoušeče rukou jsou pořád ekonomičtější a také ekologičtější varianta oproti látkovým ručníkům či papírových ubrouskům. Jelikož ušetříte čas i peníze za doplňování dalšího spotřebního materiálu. A také, nevzniká žádný odpad. Kromě toho vysoušeče nabízí rychlé vysušení rukou a zabrání tak frontám na toaletách.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.