Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Zahradní nášlapy

Mění se vaše zahradní pěšiny po dešti v bláto a kaluže? Jednoduchým řešením, jak si nezašpinit boty, je pokládka zahradních nášlapů, po kterých snadno přejdete za každého počasí. Zahradní gumové nášlapy imitující kámen a dřevo jsou alternativou k přírodním materiálům. Oproti nim mají několik výhod. Ve srovnání s kamenem jsou lehké, takže je podle aktuální potřeby snadno přemístíte a vytvoříte za pár chvil cestičku jinde. Navíc jsou obvykle vyrobeny z gumy, díky čemuž na nich neuklouznete. Zahradní nášlapy vydrží i hluboký mráz a k jejich údržbě postačí tlaková voda.

Chcete výhodně nakoupit zahradní nášlap? Co takto nakoupit u nás v eshopu?

Nakupte zahradní nášlapy online a ušetřete oproti kamenné prodejně. Mimo zahradní nášlapů nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! U nás si vybere každý.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.