Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Množství
Model
Ostatní
Značka

Zahradní obrubníky

Přemýšlíte, pomocí čeho rozdělit části své zahrady, například pěšiny od záhonů? Ideální volbou pro vás je instalace neviditelných zahradních obrubníků, označovaných také jako skryté obrubníky na zahradu. Skutečně nebývají moc vidět. Jejich větší část bývá pod zemí a mívají barvu, aby splývaly se zeminou a vegetací. Jejich úlohou je pouze vytvořit mechanickou překážku, která oddělí dvě zóny zahrady. Zahradní obrubníky můžete stejně dobře použít i v parcích.

Nachystali jsme pro Vás pestrou nabídku zahradních obrubníků s možností rychlého filtrování pomocí parametrů pro snadný nákup. Mezi typické vlastnosti zahradních obrubníků můžete zařadit palisádové, skryté, modulové a univerzální. Vybírejte z materiálů jako jsou plastové, gumové, polypropylenové, pryžové a jiné. Na výběr je hned z několika barev - hnědé, černé, zelené a stříbrné.

Objednejte zahradní obrubníky online a ušetřete čas i peníze. Objednané zahradní obrubníky doručíme kamkoliv v rámci ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.