Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Zahrady, zastínění, zatravnění, zpevnění ploch

Aby vaše zahrada vypadala opravdu skvěle, je často zapotřebí řady úprav a údržby.

Vždy svěže zeleného trávníku lze docílit instalací zatravňovací rohože nebo zatravňovací dlažby. Vylepšit si tak můžete například příjezdovou cestu. Pomocí zatravňovací dlažby můžete dokonce zpevňovat svahy a břehy vodních toků a ploch. Pro místa na parkování zase ideálně využijete štěrkové rohože. Díky ní už nebudete muset kupovat štěrk a kaluže před vaším domem navždy zmizí.

Neviditelný zahradní obrubníky vám poslouží k oddělení zahradních ploch, například pěšin od záhonů. Budete-li naopak chtít oddělnení zvýraznit a vaše cestičky ozvláštnit, pak sáhněte po zahradních nášlapech. Pro zřetelné členění zahrad a hřišť se hodí palisády. Ty mohou být zhotoveny z různých materiálů v různých velikostech, barvách a tvarech a učinit vaši zahradu opravdu jedinečnou. K pocitu soukromí a komfortu přispějí stínící rohože, pásy a tkaniny. Dodají vašim domovům příjemný stín a pomůžou je chránit před okolním hlukem a pohledy kolemjdoucích.

K ukotvení zatravňovací dlažby, k zafixování neviditelných obrubníků a dalších zahradních prvků, například geotextilií, se užívají kotvící hřeby. Podle typu podloží si můžete vybrat z různých délek plastového či kovového provedení hřebů, případně můžete zvolit i kotvící hřeby se zarážkami pro fixaci v nestabilních zeminách. Všechny tyto produkty vám pomohou, aby vaše zahrada vypadala vždy upraveně a abyste se v ní cítili příjemně.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.