Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Materiál
Typ
Určení
Šířka
Délka
Výška
Model
Značka

Zakládací klíny

Zakládací klín je vaším pomocníkem pro bezpečné parkování automobilů a přívěsných vozíků. V případě potřeby, například při opravě, se jím jednoduše zafixuje kolo vozidla.

Vlastníte silniční motorové vozidla o nejvyšší povolené hmotnosti větší než 3,5 t nebo přípojné vozidla o nejvyšší povolené hmotnosti větší než 750 kg? Pak nezapomeňte, že zakládací klín je součástí povinné výbavy vašeho vozidla.

Sháníte zakládací klín za rozumnou cenu? V nabídce máme 16 druhů zakládacích klínů. Plastové, kovové, ocelové, to jsou materiály, ze kterých si můžete vybírat. Vybírat lze například z oranžové, žluté a šedé.

Snadný a pohodlný nákup v eshopu i bez nutnosti registrace. Nakupujte zakládací klíny výhodně online, ušetříte čas i peníze!

Možná také hledáte: zakládací klíny pod kola

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.