Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Kovová ocelová čistící venkovní vstupní rohož bez gumy bez pracen ze svařovaných podlahových roštů Galva, FLOMAT - délka 60 cm, šířka 101,5 cm a výška 3,5 cm

  • výroba i na zakázku
Položka:rohož
Vlastnost:čistící; venkovní; vstupní
Materiál:kovový; ocelový
Typ:bez gumy; bez pracen; ze svařovaných podlahových roštů
Šířka:šířka 101,5 cm
Délka:délka 60 cm
Výška:výška 3,5 cm
Model:Galva
Ostatní:kovové podlahové rošty; kovové rohože; vstupní čistící; výroba vstupních čistících rohoží na míru; zóna I
Použití:vstup do budovy; vstup do rodinného domu; vstupy, vstupní prostory
Značka:FLOMAT
Dostupnost:v úterý, 12. listopadu u Vás
Předpokládaná expedice:v pondělí, 11. listopadu
Katalogové číslo: 00060019
Prodejní jednotka: ks

2 479,34 Kč bez DPH
3 000,00 Kč

Kovová ocelová čistící venkovní vstupní rohož bez gumy bez pracen ze svařovaných podlahových roštů Galva, FLOMAT - délka 60 cm, šířka 101,5 cm a výška 3,5 cm

Vstupní čistící rohož ze svařovaných podlahových roštů je vhodná do vstupních prostor, kde slouží k odstranění hrubých nečistot jako je bahno či sníh.

Rohož ze svařovaných podlahových roštů se dodává včetně rámu pro zapuštění do podlahy. Rám může být zakoupen s pracnami, které slouží k ukotvení rámu do podlahy (pracny se dle potřeby ohnou a zalijí do betonu) nebo bez pracen. Svařovaný podlahový rošt má vysokou čistící schopnost především jedná-li se o bahno či sníh. Kvalitní materiály, ze kterých je rošt vyroben, zaručují jeho vysokou pevnost, nosnost a trvanlivost.

Celkový rozměr 1015 x 600 x 35 mm, rozměr roštu 998 x 586 mm.

Svařované podlahové rošty jsou vyráběny svařováním podélných nosných pásů s příčně uloženými zkrucovanými rozpěrnými pruty. Zkroucené pruty zvyšují protiskluzovost roštu. Svařované rošty se vyznačují pěkným vzhledem, tuhostí a značnou trvanlivostí i v těžkých provozních podmínkách. Jako výrobní materiál je použita ocel dle DIN St 37.2 ČSN 11343 a ČSN 11373. Žárové zinkování navíc zaručuje dlouholetou stabilitu povrchu roštu proti povětrnostním podmínkám / oxidaci oceli. Tloušťka vrstvy zinku je provedena dle EN ISO 1461.

Důležité upozornění: Obvyklá doba dodání produktu je 2-3 týdny. Dostupnost tedy uvádíme do 3 týdnů, nicméně jelikož se jedná o výrobu na zakázku a záleží na vytíženosti výrobce a zinkovny, může se ve výjimečných případech dodání o několik dnů protáhnout. Proto pokud na rohož ze svařovaných podlahových roštů spěcháte, ověřte si telefonicky možný termín dodání, pokusíme se jej upřesnit, případně výrobu urychlit, bude-li to v našich silách.

Varianty zboží

Alternativní zboží

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2019 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.