Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Doručení objednávky - ceny, způsoby a informace

Ceny doručení

 Cena bez DPHCena s DPH
Osobní odběr - FLOMAT (po domluvě) 0 Kč 0 Kč
Osobní odběr - Uloženka 48,76 Kč 59 Kč
Osobní odběr - Uloženka - DPD ParcelShop 48,76 Kč 59 Kč
PPL 65,29 Kč 79 Kč
IN TIME 65,29 Kč 79 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu 81,82 Kč 99 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky 81,82 Kč 99 Kč

Způsoby doručení

Osobní odběr - FLOMAT

Některé zboží lze po telefonické domluvě vyzvednout na adrese FLOMAT s.r.o., Zlepšovatelů 857/15, 700 30 Ostrava - Hrabůvka v pracovní dny od 8:00 do 16:00. Osobní odběr umožňujeme pouze pro objemné zboží. Před vyzvednutím zboží počkejte na email a SMS zprávu s potvrzením! Ne vždy je zboží připraveno okamžitě po objednání. Pokud si zboží nevyzvednete do 5 pracovních dnů od doručení emailu a SMS zprávy, bude Vás kontaktovat náš pracovník. Pokud víte, že zboží nestihnete v tuto dobu vyzvednout, kontaktujte nás.

Osobní odběr - Uloženka

Balík je zpravidla doručen následující pracovní den od podání (o podání budete námi informováni emailem a SMS zprávou z našeho eshopu) na Vámi vybranou Uloženku, kde bude čekat na vyzvednutí. Výběr Uloženky provedete u objednávky, kde Vám zároveň ukážeme adresu a provozní dobu. Jakmile bude zboží na Uložence připraveno k osobnímu odběru, budete informováni emailem a SMS zprávou přímo Uloženkou. Balík od té doby bude na Uložence uložen po dobu 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Pokud víte, že zboží nestihnete v tuto dobu vyzvednout, kontaktujte nás, pokusíme se dobu prodloužit. Před vyzvednutím zboží počkejte na email a SMS zprávu s potvrzením přímo od Uloženky! Ne vždy je zboží připraveno okamžitě po objednání.

Protože Uloženka má omezenou velikost balíku na 80 x 60 x 42 cm a hmotnost do 20 kg, vyhrazujeme si právo změnit způsob dopravy. Změnu budeme samozřejmě konzultovat s Vámi telefonicky nebo emailem.

Více informací a např. fota jednotlivých Uloženek naleznete na www.ulozenka.cz.

Osobní odběr - Uloženka - DPD ParcelShop

Balík je zpravidla doručen následující pracovní den od podání (o podání budete námi informováni emailem a SMS zprávou z našeho eshopu) na Vámi vybrané partnerské místo Uloženky, kde bude čekat na vyzvednutí. Výběr partnerského místa Uloženky provedete u objednávky, kde Vám zároveň ukážeme adresu a provozní dobu. Jakmile bude zboží připraveno k osobnímu odběru, budete informováni emailem a SMS zprávou přímo Uloženkou. Balík od té doby bude na Uložence uložen po dobu 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Pokud víte, že zboží nestihnete v tuto dobu vyzvednout, kontaktujte nás, pokusíme se dobu prodloužit. Před vyzvednutím zboží počkejte na email a SMS zprávu s potvrzením přímo od Uloženky! Ne vždy je zboží připraveno okamžitě po objednání.

Protože Uloženka má omezenou velikost balíku na 80 x 60 x 42 cm a hmotnost do 20 kg, vyhrazujeme si právo změnit způsob dopravy. Změnu budeme samozřejmě konzultovat s Vámi telefonicky nebo emailem.

Více informací o jednotlivých partnerských místech Uloženky naleznete na www.ulozenka.cz.

Česká pošta - Balík Na poštu

Balík bude doručen následující pracovní den od podání (o podání budete námi informováni emailem a SMS zprávou z našeho eshopu) na Vámi vybranou pobočku České pošty, kde bude čekat na vyzvednutí. Pobočku vyberete během vyplňování objednávky zadáním okresu nebo PSČ do vyhledávacího políčka. Jakmile bude zboží na pobočce připraveno, Česká pošta Vám zašle SMS zprávu a email, že si můžete balík vyzvednout. Před vyzvednutím zboží počkejte na email a SMS zprávu s potvrzením přímo od České pošty! Ne vždy je zboží připraveno okamžitě po objednání.

Česká pošta - Balík Do ruky

Balík Vám bude doručen následující pracovní den od podání na Vámi zadanou adresu. V den podání (o podání budete námi informováni emailem a SMS zprávou z našeho eshopu) můžete na této adrese změnit termín a adresu doručení zásilky. Česká pošta Vás bude informovat pomocí SMS zprávy a emailu, kdy bude balík doručen.

V případě, že i přes veškerou snahu o doručení balíku bude pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky budete informováni papírovým oznámením do poštovní schránky a SMS zprávou nebo emailem. Balík tak bude uložen na nejbližší poště po dobu 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby. Bližší informace najdete na webu České pošty na této adrese.

Soukromý přepravce

Spolupracujeme s dvěma soukromými přepravními společnostmi PPL CZ s.r.o. a IN TIME SPEDICE, spol. s r.o. Výběr přepravce provádíme na základě rozměrů a hmotnosti zboží, času doručení a způsobu zaplacení.

IN TIME

IN TIME rozváží balíky na Vámi zadanou adresu v pracovní dny od 8:00 do 18:00. Výhodou IN TIME je, že Vám řidič telefonicky nebo pomocí SMS zprávy oznámí přibližný čas doručení. Kolikrát je i možné se s řidičem domluvit individuálně. Není to však jeho povinností! U řidiče IN TIME musíte zaplatit v hotovosti, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží. Pokud Vás řidič nezastihne, pokusí se doručit balík v náhradním termínu. Mezitím i potom je ještě po nějakou dobu balík uložen na nejbližším depu, než je odeslán zpět k nám.

PPL

PPL rozváží balíky na Vámi zadanou adresu v pracovní dny od 8:00 do 18:00. Výhodou PPL je, že Vám řidič telefonicky nebo pomocí SMS zprávy oznámí přibližný čas doručení. Kolikrát je i možné se s řidičem domluvit individuálně. Není to však jeho povinností! U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i platební kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží. Pokud Vás řidič nezastihne, pokusí se doručit balík v náhradním termínu. Mezitím i potom je ještě po nějakou dobu balík uložen na nejbližším depu, než je odeslán zpět k nám. PPL nabízí možnost doručení zboží ve večerním čase od 17:00 do 21:00. Tato služba je poskytována pouze pro doručení soukromé osobě a jen pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete na této adrese.

Další užitečné informace

Individuální doprava

Dostupné způsoby doručení Vám nabídneme během objednávky. Přesto pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení. Pokud se jedná o velmi rozměrné nebo velmi těžké zboží, např. stájové rohože na třech paletách, může Vás kontaktovat náš pracovník ohledně individuální dopravy. V tomto případě může být cena za dopravu jiná, než byla uvedena během objednávky.

Může se také stát, že Vás po odeslání objednávky bude kontaktovat náš pracovník a navrhne jiný, zpravidla vhodnější, způsob dopravy.

Cena a způsob dopravy se řeší individuálně při přesažení těchto rozměrů nebo hmotnosti:

 RozměryDélkaSoučet obvodu a délkyHmotnost
Osobní odběr - Doručenka max. 80 x 60 x 42 cm - - max. 20 kg
Osobní odběr - Doručenka - DPD ParcelShop max. 80 x 60 x 42 cm - - max. 20 kg
Česká pošta - max. 1,8 m max. 3 m max. 30 kg
IN TIME - max. 2 m max. 3 m max. 100 kg
PPL - max. 2 m max. 3 m max. 50 kg

Převzetí zásilky

Kontrola funkčnosti výrobku při převzetí zásilky od přepravce není možná.

Při příjmu zásilky od přepravce zkontrolujte důkladně obal i obsah zásilky, nejlépe před řidičem. Pokud je obal nebo obsah zásilky poškozený, zboží nepřebírejte! Pokud není možnost zkontrolovat obsah zásilky při doručení před řidičem, učiňte tak v co nejkratším možném termínu doma nebo ve firmě. Pokud zjistíte poškození zásilky až po převzetí od přepravce, neprodleně nás max. do 48 hodin informujte. Zároveň nahlaste škodu i přepravci.

Kdy zboží dostanu?

Termín naleznete v detailu zboží. Zpravidla jsou dodací lhůty kratší, ale pro jistotu si necháváme časovou rezervu. Pokud by mělo dojít k prodloužení dodací lhůty, naši pracovníci Vás budou vždy kontaktovat.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2017 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.