Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Podlahy, podlahoviny, rohože, dlažby

Chystáte se položit podlahu do svého domu, do garáže, dílny nebo do skladu? Anebo hledáte komplexní řešení pokládky podlahy do průmyslové výroby, do sportovní haly nebo na sportoviště? Na e-shopu FLOMAT.cz najdete podlahy všech materiálů: plastové, gumovépěnové a dřevěné.

FLOMAT.cz dále přichází s širokou nabídkou dlažeb: terasových, zátěžových, dopadových a dalších, které se jednoduše a rychle instalují především díky zámkovému systému stylu puzzle.

V pestré nabídce podlahovin najdete také bazénové, koupelnové a sprchové rohože, antivibrační rohože a podložky, podlahové gumy, rošty a desky, podložky pod bazén a vířivku, podložky pod gril, pod židle, pěnové a dětské hrací podložky, koberce, pontonové terénní desky a umělé trávníky, travní koberce.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.