Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Gumová puzzle podlaha v posilovně v Přerově

Gumová podlaha byla jasná volba

Majitel posilovny přemýšlel o gumové podlaze už delší dobu. Dobře věděl, jaké jsou její přednosti oproti jiným řešením. Gumová podlaha velice dobře absorbuje nárazy, dopady činek a cvičícího nářadí. Tím chrání podlahu a tlumí hluk. Zároveň zmírňuje pády během cvičení, čímž šetří klouby a snižuje rizika zranění. Výhodou je také to, že gumovou podlahu lze použít na celou plochu místnosti nebo v deskách jen na vybraná místa. Tyto desky je přitom možné kamkoli rychle přenést. 

Modulární dlažba dokonale sedí

Jako krytina posilovny se pokládala modulová dlažba. Puzzle zámek umožňuje velmi rychlou pokládku. Při instalaci na rovnou podlahu se nemusíte obávat, že by díly na sebe někde nedoléhaly a vznikaly nepěkné škvíry, jak se to často děje při pokládce pásů. Použity byly použity dlaždice s výškou 1,6 cm, jaké se obvykle používají v profesionálních fitness. Proto bylo nutné hranice gumové plochy olemovat zakončovacími dlaždicemi.      

Perfektní vzhled a komfort při cvičení

Dlažba po instalaci ještě nějakou dobu vydávala typický gumový zápach. Muselo se proto často větrat. Z toho důvodu se doporučuje gumovou podlahu instalovat v teplých měsících roku. Všechno ostatní už byly samé klady. Dlažba vypadá na pohled perfektně. Decentní šedý odstín byla skvělá volba. Ladí k betonové stěrce na stěnách. Funkčnost podlahy nenechává nikoho na pochybách. Gumová dlažba tlumí nárazy, pády a zvuky při cvičení. Také poskytuje jemné odpružení a izoluje od chladné a tvrdé podlahy. Posilovna díky ní nabízí mnohem větší komfort než dřív.

Fotogalerie

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.