Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Ochranné rohy

V těžších provozech, garážích, skladech či v průmyslových a výrobních halách dochází často k poškození rohů a povrchů interiéru. Způsobem, jak je snadno ochránit je instalace ochranných pryžových rohů, které vydrží i ty nejtvrdší nárazy. Vyrobeny bývají obvykle z velmi odolné EPDM pryže. Tyto ochranné rohy najdou využití i v exteriérech. Nainstalujete je snadno lepením nebo kotvením. Výstražné rohy menších profilů se využívají pro zvýraznění překážek a nerovností například v garážích nebo ve vjezdech.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.