Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Šířka
Délka
Výška
Tloušťka
Množství
Značka

Ochranné pásy na ochranu stěn

Ochraňte stěny a rohy interiérů instalací pásů na ochranu stěn. Pásy snesou tvrdé nárazy i otěry a stěny vaší garáže, haly či provozovny tak zůstanou neporušené. Vybrat si můžete i z výstražných žluto-černých provedení.

Nejrůznější ochranné pásy na ochranu stěn, stačí si jen 1 vybrat a nechat poslat přímo domů nebo na jedno z 3000 výdejních míst, kam pro Vás doručujeme. Typickou vlastností ochranného pásu je například extra odolné, tlumící, pozinkované a fotoluminiscenční. Materiály v naší nabídce ochranných pásů - pěnové, gumové, pryžové, polyuretanové.

Více nehledejte a ochranné pásy na ochranu stěn pořiďte výhodně u nás v eshopu! Pohodlný nákup i bez registrace.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.