Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Vlastnost
Materiál
Typ
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Model
Ostatní
Značka

EPDM podlahové gumy

EPDM se vyznačuje vysokou pružností, chemickou stálostí vůči agresivním látkách (kyselinám i zásadám) a odolností proti povětrnostním vlivům, výkyvům teplot a UV záření, což tomuto materiálu zajišťuje trvanlivost v řádu desítek let. Podlahové gumy z EPDM využijete v dílně, v průmyslových provozech, ve skladu i v garáži.

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku EPDM podlahových gum. Vybírat můžete z 30+ produktů. Pro detailnější specifikaci produktu využijte možnosti filtrování pomocí parametrů. Mimo podlahové gumy dále nabízíme tlumící, dvouvrstvé, fitness a tvrdé. V nabídce máme gumy těchto barev - černé, černo-bílé, černo-bílo-šedá a černo-modré.

Nakupte EPDM podlahové gumy online a ušetřete oproti kamenné prodejně. Mimo gum nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! U nás si vybere každý.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.