Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Podkládací podložky s ALU folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 10 cm

Gumové podložky s ALU folií jsou ideálním řešením pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie sloužící k omezení vibrací a odpružení.

Vrsta ALU fólie na jedné straně podložky zabraňuje možné migraci částic z gumového granulátu, která by v dlouhodobém horizontu mohla poškodit (degradovat) hydroizolaci střechy, pokud je použita pro hydroizolaci PVC fólie.

Neváhejte a objednejte si z naší nabídky podkládací podložku s ALU folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 10 cm za internetovou cenu. Mimo podkládací podložky dále nabízíme antivibrační, ochranné, separační a tlumící.

NÁŠ TIP! Mimo podkládacích podložek s ALU folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 10 cm naše nabídka obsahuje tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! Doplňte si Váš nákup i o další produkty a zaplaťte pouze jedno poštovné.

Možná také hledáte: podkládací podložky s hliníkovou folií pod konstrukci fotovoltaické elektrárny na střechu s hydroizolací z PVC fólie - délka 10 cm

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.