Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Pontonové terénní desky

Potřebujete si vytvořit stabilních pracovní plochu v nezpevněném terénu? Například na provizorní přístupové komunikaci, na provizorním parkovišti, pod těžkou stavební a dopravní techniku nebo ke stabilizaci jeřábů a vrtných souprav. Ideálním řešením je pokládka pontonová terénní desky. Tato deska je vysokozátěžová, protiskluzová, pružná s flexibilním ocelovým spojem, odolná a opakovaně použitelná. Snadno se s ní manipuluje, rychle se montuje i demontuje.

Pátráte po pontonové terénní desce za zajímavou cenu? V nabídce naleznete 4 druhy.

Nakupte pontonové terénní desky online a ušetřete oproti kamenné prodejně. Mimo desek nabízíme tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! U nás si vybere každý.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.