Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Průmyslové čističe bot a podrážek obuvi

Naše nabídka čističů obuvi je velmi široká a kromě elektrických kartáčových čističů bot, jejichž úkolem je vyčistit a vyleštit běžnou obuv nabízíme i průmyslové čističe bot a podrážek obuvi. Stejně jako u čističů bot i u čističů bot a podrážek obuvi nabízíme výrobky špičkové kvality německé společnosti Heute. Tato tradiční německá značka patří ke světové špičce ve výrobě čističů bot. Společnost byla založena již více než před 100 lety, konkrétně to bylo v roce 1905 v německém městě Solingen. K výrobě kartáčových čističů bot se společnost Heute dostala po ukončení druhé světové války. První model určený pro hotely byl vyroben v roce 1945. Od roku 1950 se pak společnost věnuje výhradně výrobě čističů bot a čističů podrážek obuvi.

Čističe bot a podrážek obuvi jsou primárně určeny pro očištění podrážek obuvi v průmyslovém odvětví, zemědělství a mnoha dalších oblastech, kde je důležité nečistoty z podrážek zanechat mimo čistý prostor. Společnost Heute vyrábí kvalitní průmyslové čistící stroje určené k čištění pracovní obuvi v průmyslových a výrobních prostorech, ve kterých je potřeba zabezpečit čistý a hygienicky nezávadný prostor. V naší nabídce čističů podrážek obuvi naleznete základní modely, které používají systém rotačních kartáčů k suchému čištění podrážek a obuvi, ale také složité čistící stroje, které provádí kompletní očištění obuvi pomocí kartáčů a dezinfekčních prostředků, včetně například dezinfekce rukou. V naší nabídce jsou jak elektrické kartáčové čističe, tak i průchozí čističe podrážek, které podrážky čistí mechanicky při průchodu přes čistící zónu. V následující části jsme tyto čističe bot a podrážek obuvi rozdělili do čtyř základních kategorií a představíme Vám jednotlivé zástupce těchto kategorií.

Elektrické kartáčové čističe bot a podrážek - suché čištění

Grafitový čistič bot a podrážek obuvi Solamat 200První kategorií na čističů podážek obuvi jsou elektrické kartáčové čističe bot a podrážek obuvi řady Solamat společnosti Heute. Tato řada zahrnuje čtyři modely s označením Solamat 90, Solamat 100, Solamat 150 a Solamat 200. Jak napovídá číselné značení této řady, prvním modelem v řadě je Solamat 90, který je základním modelem společnosti Heute. Tento čistič podrážek pro čištění využívá čtyři protiběžné válcové kartáče, které očistí podrážku obuvi. Další dva kruhové kartáče rotující po obou stranách očistí okraje podrážek. Špína, která se při čištění oddělí od bot padá záchytné zásuvky. Tato zásuvka je snadno vyjímatelná a je tak jednoduché nečistoty odstranit. Další modely této řady vycházejí z tohoto modelu a ke svému vybavení přidávají něco navíc. Model Solamat 100 je tak vybaven stejně jako model Solamat 90 a navíc je doplněn sedmým rotačním kartáčem pro očištění horní části obuvi. Dalším modelem je Solamat 150, který vychází z modelu Solamat 100 a byl doplněn o nádržku na polituru pro vyleštění očištěné obuvi. Posledním zástupcem této kategorie je Solamat 200, který opět vychází z modelu Solamat 100 a je navíc vybaven zařízením pro odsávání a filtraci nečistot, které je umístěno v nástavbě. Podtlakový systém nasává nečistoty, které se uvolňují při čištění do skříně a poté jsou zachyceny do filtru. Po filtraci se čistý vzduch vypouští přes výstupní mřížku v zadní části čističe. Všechny čističe řady Solamat jsou dodávány ve dvou barevných provedeních a více informací k jednotlivým modelům naleznete na uvedených odkazech.

Zástupci této kategorie: Solamat 90, Solamat 100, Solamat 150Solamat 200

Elektrické kartáčové čističe bot a podrážek - mokré čištění

Čistič bot a podrážek obuvi Neptun BC1Vyšší kategorií čističů bot a podrážek obuvi jsou elektrické kartáčové stroje společnosti Heute, které pro čištění využívají mimo rotačních kartáčů také dezinfekční prostředky. Tato řada čistících strojů nese označení Neptun a nyní se zaměříme na dva její zástupce. Konkrétně se jedná o čističe bot a podrážek obuvi Neptun s označením Neptun SC1 a Neptun BC1. Oba čistící stroje mají společné prvky a těmi jsou vysoce účinné rotační kartáče a regulovatelné přívody vody s možností přidat dezinfekční prostředky pro důkladnou očistu. Čistič Neptun SC1 je vybaven jedním rotačním kartáčem pro očištění podrážek a otvorem ve spodní části pro očištění vrchní části obuvi. Čistič Neptun BC1 je vybaven celkem třemi rotačními kartáči, díky kterým lze očistit samostatně pouze podrážky, nebo lze očistit celé boty, včetně holenní a kotníkové části. Oba čističe jsou pro lepší a efektivnější očistu vybaveny nádobou na saponát, která je umístěna na snadno dostupném místě a hadici pro přívod lze individuálně nastavit pro optimalizaci množství čistícího prostředku. Ovládací jednotka čističe se instaluje na zeď, čímž je ochráněna od vlhkosti a nečistot. Čističe bot a podrážek obuvi řady Neptun jsou určeny pro čištění pracovní obuvi v průmyslových a výrobních prostorech, ve kterých je potřeba zabezpečit čistý a hygienicky nezávadný prostor. Více informací k jednotlivým modelům naleznete na uvedených odkazech.

Zástupci této kategorie: Neptun SC1Neptun BC1 

Průchozí čističe podrážek obuvi

Čistič bot a podrážek obuvi StepGate DryDalším typem čističů podrážek obuvi jsou průchozí čističe podrážek obuvi nesoucí označení StepGate. V naší nabídce naleznete tři modely této řady s označením StepGate I, StepGate II a StepGate Dry. Čištění podrážek obuvi je u všech tří modelů prováděno mechanicky při průchodu čističem. Při samotném průchodu jsou podrážky očištěny šikmo uspořádanými kartáčky a zároveň dochází k umytí pomocí přidané tekutiny umístěné v nádrži čističe. Čistící tekutina je tak přímo ve stroji a není potřeba přívodu vody. Po použití se jednoduše čistící roztok vypustí přes výpustný otvor umístěný na spodní straně čističe. Při bližším pohledu na jednotlivé modely začneme se základním modelem StepGate I, který je navržen tak, aby se díky svým rozměrům vešel i do menších prostor a průchodů. Model StepGate II nabízí oproti modelu StepGate I dvojnásobnou čistící plochu a tím dochází k důkladnější očistě podrážek. Zároveň se díky tomu hodí do více frekventovaných míst než základní model StepGate I. Posledním v řadě je model StepGate Dry, který vychází z modelu StepGate II. StepGate Dry je stejně velký, ale polovina jeho čistící plochy byla nahrazena systémem DryPad pro vysušení podrážek. Jedná se ultra absorpční textilií, která je umístěna na mřížce z nerezové oceli. Tato textilie aktivně odvádí vlhkost z podrážek.

Zástupci této kategorie: StepGate IStepGate IIStepGate Dry

Elektrické průchozí čističe podrážek obuvi

Čistič bot a podrážek obuvi s čističem rukou Neptun HCS1Pokud hledáte čistič podrážek obuvi splňující ty nejvyšší požadavky, naleznete jej právě v této kategorii. Jedná se o modely řady Neptun s označením Neptun SCS1 a Neptun HCS1. Oproti modelům Neptun SC1 a Neptun BC1 jsou tyto modely určeny pro očištění podrážek. Jedná se o průchozí čističe podrážek, které využívají systém rotačních kartáčů s přívodem dezinfekčních prostředků. Čistič podrážek Neptun SCS1 je navržen tak, aby se díky svým rozměrům vešel i do menších prostor a průchodů. Pro zapnutí čištění je čistič vybaven světelnými čidly na obou stranách, přičemž délka čištění se nastavuje individuálně dle potřeby. Zapnutí stroje se provádí automaticky při průchodu osoby čističem. Čistič podrážek Neptun HCS1 je vybaven světelným čidlem pro automatické zapnutí, přičemž délka čištění se nastavuje individuálně dle potřeby. Neptun HCS1 je navíc vybaven integrovaným čističem rukou. Pro opuštění čističe je potřeba uvolnit turniket, který se automaticky odemkne po použití čističe rukou. Pro ještě lepší a efektivnější očistu jsou oba stroje vybaveny nádobou na saponát, která je umístěna na snadno dostupném místě a hadici pro přívod lze individuálně nastavit pro optimalizaci množství čistícího prostředku. Ovládací jednotka čističe se instaluje na zeď, čímž je chráněna od vlhkosti a nečistot. Více informací k jednotlivým modelům naleznete na uvedených odkazech.

Zástupci této kategorie: Neptun SCS1Neptun HCS1

Kontakt na prodejce

Pokud máte zájem o bližší informace, případně chcete pomoci s objednávkou kontaktujte našeho specialistu na telefonním čísle 733 641 461.

Rady, tipy, inspirace

Radíme, rozdáváme tipy, inspirujeme. Projděte si naše články a získejte nové informace, načerpejte inspiraci!

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.