Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Průmyslové čistící utěrky

Průmyslové utěrky z různých materiálů jsou nepostradatelné pomůcky nejen v průmyslové výrobě, ale také ve vaši dílně nebo autoservisu. Vyznačují se skvělými absorpčními vlastnostmi: pohlcují různé kapaliny včetně olejů, ropy. řezných emulzí, ředidel a rozpouštědel. Využijete je k očistění strojních součástí, nástrojů a nářadí, ale také pro osobní hygienu. Utěrky můžete používat opakovaně. K dodání jsou buďto v rolích, nebo jako útržky.

Neváhejte a objednejte si z naší nabídky průmyslovou čistící utěrku za internetovou cenu. Mimo průmyslové čistící utěrky dále nabízíme netkané, rychlosavé, dvouvrstvé a vlhčené.

Nakupujte průmyslové čistící utěrky výhodně z pohodlí domova, zboží doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo si jej vyzvednete na jednom z více než 3000 odběrných míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.