Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Vybavení střelnic

Řešíte čím obložit stěny na střelnici a jakou zvolit podlahu? Připravili jsme pro Vás širokou nabídku vybavení pro střelnice. Při výběru podlahové krytiny či obložení stěn byste měli znát, jaký typ zbraní a munice bude na střelnici používán a jaké tedy bude zaměření střelnice.

Díky těmto důležitým informacím Vám pomůžeme vybrat správné řešení a poradíme jaký typ, výšku ale i složení zvolit. Také zde naleznete i potřebné doplňky jako je například gumový shootblock na zastavení střel a nebo granulát do dopadiště.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.