Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Zpevnění břehů

Chystáte se zpevnit břehy u odvodňovacích příkopů, strání a jiných náročnějších nepojízdných terénů, abyste zamezili erozi půdy? Podle míry sklonu břehu máte dvě možnosti řešení. Pro břehy s větším sklonem je ideální pokládka zatravňovací dlažby. Naopak pro břehy s nízkým sklonem postačí štěrkové rohože.

Pomocí zatravňovací či štěrkové dlažby zachováte až 80 % biologicky aktivního povrchu. Tím umožníte přirozenému vsakování dešťových vod, aniž byste slevili z vysokých nároků na pevnost a odolnost upravené plochy. 

Materiál zatravňovací dlažby i štěrkové rohože je mrazuvzdorný, odolný vůči UV záření, kyselinám i zásadám (posypovým solím, amoniaku, kyselým dešťům, atd.) a neutrální k podzemním vodám

Barevné provedení těchto dlažeb bývá často černé, šedé a zelené. Nemusíte se tedy bát, že budou jakkoli esteticky rušit.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Copyright © 2017-2022 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek zakázáno.
Zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice... Maloobchod, velkoobchod, online prodej - eshop. Mapa stránek.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.