Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Dezinfekce

Na e-shopu FLOMAT.cz najdte spousty dezinfekčních prostředků, jejich dávkovačů a držáků, s jejichž pomocí se spolehlivě zbavíte bakterií a virů.

Vyberte si ze škály od šetrných dezinfekčních prostředků na ruce a pokožku (antiseptická mýdla a dezinfekční gely) až po jednorázové povrchové dezinfekce, které se využívají ve zdravotnických zařízeních a sanitních vozech.

Pro kompletní ochranu proti virům a bakteriím sáhněte po dlaších pomůckách z široké nabídky roušek, respirátorů, ochranných štítů, antimikrobiálních folií a dezinfekčních rohoží.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.