Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Stojany na dezinfekci

Vybavte své interiéry stylovými stojany na dezinfekci, které zapadnou i do reprezentativních prostor. Stojany v nabídce eshopu FLOMAT.cz jsou určeny pro dávkovače gelové a tekuté dezinfekce Donner. Snadným převrtání otvorů však můžete tyto stojany využít s jakýmkoli dávkovačem. Kovová konstrukce spolu s těžkou základnou dává tomuto stojanu skvělou stabilitu.

Hledáte stojan na dezinfekci za výhodnou cenu? Třeba si vyberete z naší nabídky.

NÁŠ TIP! Mimo stojanů na dezinfekci naše nabídka obsahuje tisíce dalších produktů pro firmy i domácnosti! Doplňte si Váš nákup i o další produkty a zaplaťte pouze jedno poštovné.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.