Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Polyethylenové dlažby

Na e-shopu Flomat.cz najdte polyethylenovou dlažbu v provedení modulárního systému AvaTile. Jde o univerzální plastovou podlahovou krytinou. Polyethylen se vyznačuje pružností a vysokou odolností proti nárazu, otěru, většině chemikálií, olejů, barev, kyselin a rozpouštědel a také proti UV záření. Dlažba má protiskluzové a protihlukové vlastnosti, snižuje vibrace snadno se čistí. Hodí se tak do prostor se zvýšenými nároky na pracovní prostředí.

Dlaždice se spojují pomocí plastových spojek. K vytvoření nájezdových hran slouží rovné a rohové nájezdy.

Díky vysoké variabilitě můžete tento systém využít na téměř jakoukoli podlahu v interiéru i exteriéru. Modulární dlaždice snadno a rychle složíte, rozeberete a znova složíte. Čtvereční metr položíte přibližně za 2 minuty. Dlaždice jsou tak ideální pro prostory, které máte k užívání na přechodnou dobu.

Dlažbu si můžete vybrat v mnoha barvách podle svého vkusu.

Sháníte se po polyethylenové dlažbě za senzační cenu? V naší nabídce dlažeb máme 9 produktů. Nejčastějšími vlastnostmi jsou modulové, podlahové a puzzle. Vybírat lze například z bílé, hnědé a žluté.

Více nehledejte a polyethylenové dlažby pořiďte výhodně u nás v eshopu! Pohodlný nákup i bez registrace.

Zobrazit vše

Možná také hledáte: polyethylenové dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.