Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Barva
Barva - odstín
Vlastnost
Materiál
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Model
Ostatní
Značka

Vinylové PVC dlažby

PVC vinylová dlažba patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám. Vyniká spoustou skvělých vlastností. Je vysoce odolná proti oděru a většině chemikálií, je tvarově stabilní, funguje jako zvukový, tepelný i vibrační izolant, nedovoluje šíření plísní.

PVC vinylová dlažba využijete na terasu, do garáže, pracovny, dílny, technické místnosti, do výrobních hal, do kanceláří, do tělocvičen, na dětská hřiště, ale i do hangáru nebo na výstaviště.

Předností této dlažby v modulárním provedení je mimořádně snadná pokládka, kterou zvládne opravdu každý.

V nabídce najdete různé typy PVC vinylové dlažby vhodné pro různou míru zatížení.

Vybrat si můžete také z různých dezénů a z široké palety barev.

Nabízíme široký sortiment vinylových PVC dlažeb za internetové ceny. Vybírat můžete z více než 200 položek. Vybírat lze i z různých vlastností, například zámkový systém, Bfl-S1, protiskluzové a protiúnavové. černé, hnědé, červené a bílé, to jsou barvy, ze kterých lze vybírat.

Více nehledejte a vinylové PVC dlažby pořiďte výhodně u nás v eshopu! Pohodlný nákup i bez registrace.

Možná také hledáte: vinylové PVC dlaždice

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.