Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Vodovodní baterie s vysoušečem rukou

Jet Dryer DUO kombinuje automatickou vodovodní baterii s tryskovým vysoušeč rukou. Umyjete si ruce a na místě si je i osušíte. Nemusíte udělat ani krok stranou. Vysoušeč nikde je bezpečně ukryt pod umyvadlem mimo dosah případných vandalů a nezabírá tak nikde místo. Díky tomu můžete v koupelně či umývárně docílit maximální funkčnost při zachování čistého designu.

Sháníte vodovodní baterii s vysoušečem rukou za rozumnou cenu? V nabídce máme 1 druh vodovodních baterií s vysoušečem rukou.

Nakupujte pohodlně online a šetřete čas i peníze. Vodovodní baterie s vysoušečem rukou doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.