Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Ocelové pozinkované schodnice z podlahových roštů

Ocelové pozinkované schodnice z podlahových roštů využijete jako stavební prvek při stavbě schodišť, lávek nebo jako součást schodišť pro průmyslové haly a objekty. Jejich předností je nízká hmotnost, vysoká nosnost, snadná montáž a mimořádná odolnost a trvanlivost.

Kovové schodišťové stupně propouštějí hodně světla, proto se hodí na kovová schodiště s denním provozem. Protiskluzovou nášlapná hrana snižuje riziko uklouznutí.

Sháníte se po ocelové pozinkované schodnici z podlahových roštů za senzační cenu? V naší nabídce schodnic máme 14 produktů.

Snadný a pohodlný nákup v eshopu i bez nutnosti registrace. Nakupujte ocelové pozinkované schodnice z podlahových roštů výhodně online, ušetříte čas i peníze!

Možná také hledáte: ocelové pozinkované schodišťové stupně z podlahových roštů

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.