Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Schodnice

Kovové schodnice využijte jako stavební prvek při stavbě schodišť, schůdků či lávek, anebo jako součást schodišť pro průmyslové haly a objekty. Propouštějí dostatek světla, a tak se skvěle hodí do denních provozů. Jsou protiskluzové, lehké a snadno se montují.

Gumová schodnice využijete na rampy přepravních vozíků a přívěsů nebo do transportérů koní a dobytka. Vynikají protiskluzovými vlastnostmi, jsou odolné vůči nečistotám a snadno se pokládají i čistí. Rádi byste měli tyto schodnice opatřeny svým logem? Zadejte tento požadavek při objednávce.

Hledáte schodnici za výhodnou cenu? Třeba si vyberete z naší nabídky.

Nakupujte schodnice výhodně z pohodlí domova, zboží doručíme kamkoliv v rámci celé ČR nebo si jej vyzvednete na jednom z více než 3000 odběrných míst.

Možná také hledáte: schodišťové stupně

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.