Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Ocelové vstupní rohože s gumou - šířka 60 cm

Ocelové vstupní rohože (někdy též nazývané skřabáky) jsou obvykle součástí první čistící zóny (zóna I), která se postará o hrubé nečistoty při vstupu do budovy. O drobné nečistoty se pak postarají textilní rohože uvnitř budovy nebo kobercové čistící zóny (zóna II, III). Výhodou ocelových rohoží je jejich vysoká pevnost a dlouhá životnost a to především díky tomu, že jsou pozinkované. Obvykle se zapouští do podlahy, některé typy lze i zabetonovat, aby nešly odcizit. U vybraných produktů nabízíme také zakázkovou výrobu rohoží na míru.

V naší nabídce ocelových vstupní rohoží s gumou - šířka 60 cm naleznete 2 produkty.

Pořiďte si ocelové vstupní rohože s gumou - šířka 60 cm výhodně u nás v eshopu! Pohodlný nákup i bez registrace, více než 3000 výdejních míst.

Možná také hledáte: ocelové vstupní rohožky s gumou - šířka 60 cm, ocelové rohože s gumou - šířka 60 cm, ocelové rohožky s gumou - šířka 60 cm

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.