Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Ocelové vstupní rohože ze svařovaných podlahových roštů

Ocelové vstupní rohože (někdy též nazývané skřabáky) jsou obvykle součástí první čistící zóny (zóna I), která se postará o hrubé nečistoty při vstupu do budovy. O drobné nečistoty se pak postarají textilní rohože uvnitř budovy nebo kobercové čistící zóny (zóna II, III). Výhodou ocelových rohoží je jejich vysoká pevnost a dlouhá životnost a to především díky tomu, že jsou pozinkované. Obvykle se zapouští do podlahy, některé typy lze i zabetonovat, aby nešly odcizit. U vybraných produktů nabízíme také zakázkovou výrobu rohoží na míru.

Pořiďte si ocelovou vstupní rohož ze svařovaných podlahových roštů výhodně online v našem internetovém obchodě.

Snadný a pohodlný nákup vstupní rohoží v eshopu i bez nutnosti registrace.

Možná také hledáte: ocelové vstupní rohožky ze svařovaných podlahových roštů, ocelové rohože ze svařovaných podlahových roštů, ocelové rohožky ze svařovaných podlahových roštů

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.