Zákaznická podpora (Po - Pá: 8:00 - 16:00): +420 733 641 461

Košík je prázdný

Parametry

Položka
Barva
Vlastnost
Materiál
Šířka
Délka
Výška
Dezén
Model
Odstín
Ostatní
Značka

PVC vinylové podlahy

Hledáte vysoce odolnou podlahu, kterou si položíte sami? Instalace této podlahy je velmi snadná. Jeden člověk bez pomoci položí až 30 m2 dlažby za hodinu. Přitom ani nepotřebujete mít rovný podkla. Může být dokonce pružný. Podlahu nemusíte lepit. Díky zámkovým spojům typu puzzle do sebe díly dokonale zapadnou a pevně drží pohromadě.

PVC vinylová podlaha splní vaše nejnáročnější požadavky. Je vysoce odolná vůči mechanické zátěži a chemickým látkám. Má protiskluzový povrch, dezén, který usnadňuje čištění, a systém odvodných kanálků, který brání zadržování vody pod podlahou a umožňuje ji větrat. Navíc skvěle vypadá a je k dostání v mnoha barevných provedeních.

PVC vinylová podlaha se uplatní na mnoha místech, kde potřebujete podlahu pro vysokou zátěž. Využijete ji ve své dílně či v garáži, dále ve skladech, v autoservisech, v hangárech, na sportovištích, v nákupních a distribučních centrech nebo v hasičských zbrojnicích.

Na e-shopu FLOMAT.cz najdete širokou nabídku PVC vinylových dlaždic od české firmy Fortelock, která své výrobky vyváží do zhruba 30 zemí.

Zobrazit vše

Doprava a platba

+420 733 641 461

Projekt „Kreativní vouchery FLOMAT s.r.o.“ byl realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a ministerstva kultury.

Copyright © 2017-2024 FLOMAT s.r.o., všechna práva vyhrazena. Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autora stránek je zakázáno.
Zboží zasíláme po celé ČR, např.: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice.
Vedle České republiky působíme také v těchto zemích: AT, BE, BG, CZ, DE, DK, EE, HR, HU, LT, LV, NL, PL, RO, SE, SI, SK. Eshop, maloobchod, velkoobchod. Produkty značky FLOMA®. Mapa stránek.